Team list 2018

Juggernaut Tiger Adventure

Premier mixed Full course

Cosmo Richards
Justin Smart
Michael McDonald
Jennifer North

Townsville Lost & Found Club

Premier mixed Half course

David Nahrung
Robert Laporte
Rebecca Nahrung
Tanya Laporte

Central West AR Tiger Adventure

Premier mixed Full course

Michael Macdonal
Baden Dickson
TBC
TBC

Find The Limit

Premier mixed Half course

Justin Mckeown
Jess Herberte
Michael Silcock
Eva Silcock

Silver Geckos

Premier mixed Full course

Robert Millington
Sharon Hanna
Murray Cambie
Oren Alazraki

Rogue Adventure

Premier mixed Full course

Dan Mclachlan
Ali Mclachlan
Liam St Pierre
Darren Smith

Wild & Co. Tiger Adventure

Premier mixed Full course

Trevor Mullens
Chris Dixon
Laurent Devaud
Emma M Weitnauer

Everyday Life Fitness/Tiger Adv

Premier mixed Full course

Craig Keeling
Rebecca Stewart
Mike Hindley
Pieter Butter Rod

Now or never

Premier mixed Full course

Emma Morris
Eliot Paulsen
Matthew Petersen
Scott Gavens

Tiger MissAdventure

Female team Full course

Tamyka Bell
Clare Weatherly
Julie Sager
Danielle Lewis

Tiger Adventure Mongrels

Male team Full course

Jason Thomas
Grant Watson
Chris Stone
Ian Gray 

Wild Flow Tiger Adventure

Premier mixed Full course

David Jennings
Eugenio Della Valle
Sam Blackadder
Deanna Blegg

Wild Earth/Tiger Adventure

Premier mixed Full course

Jodie Willett
Garry Sutherland
John Mclaughin
Russel Stringer

The Bush Whackers Tiger Adventure

Premier mixed Full course

Kieran Harrison
Mark Thirlwall
Kym Fitzpatrick
Pierre Francois

PeakyBlinders

Premier mixed Full course

Ben Greenwood
Ali Wright
Paul Elby
Thor Harrison

The Aussie Battlers

Premier mixed Full course

Emily Rowbotham
Brad Vallette
Anthony Newman
Alexandra Grant

Tiger Adventure True North

Premier mixed Full course

Wayne Zahra
Lee Taylor
Reyn Watson
Sara Barrett

Wild Tiger Adventure

Premier mixed Full course

Elody Fohringer
Craig Mcphan
Jeremy Couch
Philippe Sukemi

Explore Gippsland

Premier mixed Full course

Rob Preston
Kathryn Preston
Tim Boote
Dave Schloss

Team Bare Grills

Premier mixed Half course

Moira Chalk
James McKoy
John Evans
Sharon Blegg

Noosa Collective

Premier mixed Full course

Patrick Sherwood
Tanya Wehl
Jason Hicks
Dianne Brown

Kiwis can do it

Premier mixed Full course

Marquita Gelderman
Cath Hepplthwaite
Rob Garden
Nick Collins

Peak Adventure Phoenix

Premier mixed Full course

Jayden Thrush
Simon Vandestadt
James Rush
Wendy McAlpine

Pretty Flash

Male team Full course

Adam Power
Alan Ferris
Mark Wilson
Paul Guard

Tri-X Performance Racing

Premier mixed Half course

Alexandra Keith
Brad Fisher
John Morton
Rodney Smith

Thunderbolt

Premier mixed Full course

Hugh Stodart
Bernadette Dornom
Josh Street
Leo Theoharis

Peak Adventure Ninjas

Premier mixed Full course

Kathryn Morland
Alex Houghton
Steven Owens
Mitch Bodycoat

BMX BANDITS

Premier mixed Full course

David Ellis
Dale Atterby
Rohan Kilham
Shelley Bambrook

PEAKADVENTURE

Premier mixed Full course

Tom Chadbourne
Paul Gruber
Ian Frazke
Karina Vitiritti